Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.16. 19:14  l  #7328
Tényleg elég gyenge, de a mienk fiatalabb: Girardi (27)-McDonagh(22), Del Zotto (21)-Stralman(25), Staal(24)-Bickel(24). :)
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#7327)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.16. 18:59  l  #7327
Regehr nem lesz, Sekera sem épült fel, így felhívtuk Brennant. A védelem így fog kinézni (zárójelben az életkor): Leopold (31), Weber (24), Gragnani (24- rookie), Finley (24 - rookie), Brennan (22 - rookie) és Myers (21). Ez valószínűleg az NHL legfiatalabb és egyben leggyengébb védelme. Csúnya zakóra számítok.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.15. 15:13  l  #7326
Rakd már rendbe légyszíves az ESPN-es csapataid, elég gyatrán néznek ki, főleg az NHL-es.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#7325)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.15. 11:53  l  #7325
A Toronto ellen tetszett, hogy legalább lelkesek voltunk, még ha a támadások olyanok voltak amilyenek.

Az Isles ellen azonban megint gyenge volt szinte minden. Na jó, Enroth-ot meg kell védeni, mert ő jó volt. Plusz a negyedik sor, ők legalább szivüket, lelküket kiteszik. Csak az a baj, hogy ennyi kevés a sikerhez. Az első sortól is több kellett volna, a második pedig csak két emberből áll. Staff megint nulla. A harmadik pedig a mérkőzés második felében lehetőséget sem kapott. A védelemben sok volt a baki. Weber sokáig meglepően jó volt,aztán jöttek a hibák. Gragnani pedig borzasztó. Most még Myerstől és Leotól is becsúsztak hibák, de ők még a jobbak közé tartoztak. Regehr viszont megsérült. A kiesett védőkből (Regehr, Sekera, Ehrhoff, McNabb) jobb védelmet lehetne összerakni, mint az egészségesekből.

2011.11.11. óta mi vagyunk az egyetlen csapat a ligában, amelyik nem tudott win streaket (értsd: két győztes mérkőzés egyhuzamban) összerakni. Szerintem egy boszorkány elátkozott minket. Másra nem tudok gondolni. Főleg, a dátum miatt: 11.11.11.

Nyertünk!

Mindig öröm riválist verni, most is így van ez.
Megint 5 védővel játszottunk szinte. Leo 28 perc Myers 26 perc-et átlagolt. Grags, Weber és Regeher meg elég gyenge teljesítményt nyújtanak mostanság. Ma is utóbbi kettő eladott korongjából lőtték a gólokat a torontoiak. Weber -2-be végzett, sokat mondó statisztika. Jó lenne már ha visszatérne Eh és Sekera.
Támadásban se remekeltünk egyébként de szerencsére a 4. sor elővette a superhero arcát és két gólt is be tettek a közösbe. Kiemelném még Gerbet, nagyot küzdött ismét a kisöreg.
Miller még mindig nem a régi, remélem még addig visszatalál a helyes útra ameddig van lehetőség a PO-ra.

Lehet cserélni fogunk a közeljövőben, szeretnénk felrázni a csapatot ez biztos. Van egy szál amit nagyon emlegetnek méghozzá, hogy bejelentkeztünk Getzlafért.
Nem tehetünk mást mint várjuk a fejleményeket!

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.11. 18:38  l  #7322
Ja és jelen állások szerint idén 2 olyan játékosunk van már csak aki minden meccsen pályára lépett.
Azt hiszem ez egy negatív rekord a klub történetében. Nem tudom volt-e hasonlóra példa a franchise története alatt.
All-Star

Válasz hyundai26 hozzászólására (#7321)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.11. 18:35  l  #7321
Saját magunkat vertük meg!
Ennyi helyzetet nem szabad kihagyni. Nem egy gólt lőhettünk volna hanem kb négyet vagy ötöt. Gerbe még egy vasat is lőtt.

Újabb sérülttel gazdagodtunk, ráadásul elég fájó veszteség. Kezdem elveszíteni a hitemet, hogy idén PO lesz. Bár még a 8. helyre oda érhetünk.
Staffordnak ma sikerült mindent kihagyni. Egy teljesen tiszta ziccert lőtt bele a kapus lepkésébe. Weber szintén gyenge volt. Nem véletlen, hogy Myers és Leo is 27 perc fölött átlagoltak jégidő tekintetében. Azért ez durva.
Gerbe meg...... Kaleta következő meccsen szerintem vadászni fog majd .
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.11. 17:54  l  #7320
Bocsi elsiettem, a mi topikunkba szántam,de mikor felugrott az üzenet akkor vettem észre, hogy rossz helyre ment

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.11. 14:43  l  #7318
Ne lepődjetek meg, ha Gerbe kap majd egy-két csúnyább pofont vagy ütközést pénteken.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.11. 11:57  l  #7316
Továbbra sem működik semmi ahogy kellene. Plusz újabb sérülés Vanek részéről. Csoda, hogy csak öt pont a PO. Talán, ha egyszer full line-uppal nyomhatnánk és Miller is visszatérne a Lucic incidens előtti formájához akkor lenne esély.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.09. 16:36  l  #7313

Ez egy tök jó cikk és érdekes adatok vannak benne.

a Boston meccs óta:

"The Boston game also started a ridiculous run of injuries that would test the depth of nearly any organization. Miller missed nine games with head and neck ailments. Following that, the Sabres lost, in order: Cody McCormick (10 games), Mike Weber (11), Patrick Kaleta (12), Tyler Myers (19), Brad Boyes (13), Drew Stafford (one), Jordan Leopold (three), Nathan Gerbe (11), Hecht (six), Corey Tropp (10), Ville Leino (10), Colin Stuart (nine), Tyler Ennis (nine), Andrej Sekera (five), Christian Ehrhoff (four) and Derek Roy (one)."
Ez úgy 143 meccs ha jól számolom.

What is indisputable is the Sabres' decline since the beatdown. Their goals-per-game average has plummeted from 3.1 to 2.56. They are allowing 2.9 goals, up from 2.3. ez is beszédes adat.

Miller was subpar before the Lucic collision, but he's fallen off the radar since it. He ranks 38th in goals-against average (3.05) and save percentage (.901), behind netminders such as Mathieu Garon, Al Montoya and Curtis Sanford.

Miller teljesítménye szintén.

The secondary scoring struggles are best illustrated by the line of Stafford, Leino and Boyes. The trio, which has a $12.5 million salary cap hit, has combined for 13 goals in 98 games. Ezek meg tényleg ennyi pénzért 13 gól majdnem 100 meccs alatt.

Szüval minden lucic miatt van?
lófaszt
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.08. 16:00  l  #7312
Gratulálok a zebrának. Szépen hozzá segítették a wpg-t a 2 ponthoz.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.05. 15:17  l  #7308
Ne sietessünk semmit. Nem akarok több sérültet már!
All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#7307)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.05. 9:47  l  #7307
Myers pénteken valószínű játszik. Ennis még bizonytalan. Leino pedig vagy szombat, vagy kedd. Szerintem inkább a jövőhéten fog.

Today’s was Leino’s first full practice, and he didn’t look out of place during any of the skating or shooting drills. Leino was smiling from ear to ear when he spoke to the media afterwards, and said he is targeting Saturday (vs. Winnipeg) or Tuesday (at Toronto) for his return.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#7305)
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.04. 17:37  l  #7306
off

Oli, Hyundai rá kellene nézni espnen az NHL-es NBA-s csapataitokra. NBA-be még be se léptetek, kicsit morcos is vagyok. :)

on
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.04. 17:34  l  #7305
Sajnos nem láttam a meccset mert én azt hittem egy nappal később játszunk.

Na nem baj a lényeg, hogy nyertünk. Jó meccs lehetett, az látszik az összefoglalóból is, hogy Staffnek ez most ez jó meccse volt. McNabb 2 assist , és Gerbe is élt. Miller 1. kapott gólja viszont védhető volt.
Ruff szerint Myers és Ennis közel a visszatéréshez. Jó lenne már ebben az idényben teljes csapattal a jégre menni.
All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#7304)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.04. 9:57  l  #7304
Nyertünk az Oilers ellen 4-3. az utolsó 9 meccsen ez volt a 2 win... Szegény Millernek még mindig nem nagyon megy. ma se kapott sok lövést, és az a 3 gól sok.
A Carolina és a Jets lesz még a héten , hozható meccsek lennének...
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2012.01.02. 10:01  l  #7303
Tényleg BuÉk mindenkinek.

Katasztrófa egyébként hogy Millernek is már több mint 20 meccs van és még nincs 10 győzelme...

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.31. 13:32  l  #7300
Nem vesztettél sokat, hogy nem láttad a mai mérkőzést. Rettenetes amit támadásban müveltünk az 1. harmadban, kettő kapura lövést sikerült összehozni úgy, hogy volt 1 emberelőnyünk is.
Sekera egyébként nem játszott mert megsérült a jersey ellen.
11. helyen állunk jelenleg 7pont az utolsó hely és 3 pont a 8. hely. Valamit kezdeni kell a srácokkal jövőre mert az akarás is hiányzik a fejekből. Tisztelet a kivételnek mert Goose, Kaleta és Ellis most is odatették magukat.

Nagyon sajnálnám egyébként ha Ruff elmenne.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#7299)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.31. 10:25  l  #7299
A legutóbbi három mérkőzést időhiányában nem láttam, de ahogy látom nem sokat vesztettem. A sérülések továbbra is megvannak, a támadásaink továbbra is erőtlenek. Lassan, de biztosan haladunk a táblázat alja felé. Bár előbb fogjuk kirúgni Ruff-ot és Regier-t, mint leérünk oda. Valami változás kell, mert ez a csapat többre hivatott.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.29. 23:37  l  #7298
Gyönyörü vereség a jersey ellen. Inkább nem részletezem. Elég volt, hogy láttam ezt a meccset.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.24. 9:57  l  #7297

1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.24. 0:31  l  #7296
Nem veszett még kárba ez a szezon, ha visszajönnek a sérültjeink még bármi lehet.
Ha másra nem is volt jó ez a szezon arra biztos, hogy a fiatalok alapemberek legyenek jövőre. Kassian, Adam, McNabb esetleg még Brennan és Foligno is szóba jöhet.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.23. 22:43  l  #7294
egyébként úgy állunk mint tavaly ilyenkor. Tavaly 34 meccs után volt 32 pontunk, most van 35. szóval nincs para Az tény viszont hogy eddig a decemberünk elég rossz.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#7292)
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.23. 21:45  l  #7293
Elképesztő meccseket láttam a Bufftól és élőben még elsöprőbb, de most nem éreztem azt hogy ez amit tudnak... ez a hegyre vezető út eleje... kitartást, és beérik minden, és lassan visszatér mindenki!
3.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#7289)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.23. 20:19  l  #7292
Én is ezen tanakodtam. Valószínüleg a felkészüléssel lehetett valami gebasz.
All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#7291)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.23. 20:12  l  #7291
újabb csodás hír. Valami hiba lehetett a felkészüléssel , nem hiszem el hogy minden héten kidől valaki.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#7290)
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.23. 18:14  l  #7290
Vanek upper body injury Leino IR-en.

Eddig 142 meccset hagytak ki sérültjeink.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2011.12.23. 13:52  l  #7289
A vereség ellenére kurva jó kis meccs volt. Még most is kalapál a szívem. Egy ilyen mérkőzésen, ilyen játékkal ki lehet kapni.

Az első harmadba azt hittem, hogy a senshez hasonló mérkőzést látok megint. Szerencsére nem. A második és harmadik harmadba domináltunk. Főleg a harmadikba. A legjobb sorunk egyértelmüen a 4. sor volt. Hihetetlen mennyire tudnak küzdeni, végre visszatért Kaleta is. A legjobb csatárunk az Roy volt, de evenbe azért többet vártam volna az 1. sortól. Vanek meg úgy néz ki megsérült .
Regehr amúgy ma elég gyenge volt, az egyik gól egyértelmüen az övé volt, ha ott nem esik el akkor Kesselnek esélye se lett volna a koronghoz érni. McNabb meg talán a legjobb védőnk volt, fantasztikus a srác. Majdnem bunyózott is egyet Fönöffel.
Remélem megtartjuk ezt a lendületet, mert ezt most tényleg jó volt nézni.